29 cze 2017

Osobowości i Sukcesy Roku 2016 Warmii i Mazur

0 Komentarzy

Piski przedsiębiorca Tadeusz Wróblewski, właściciel firmy Tama Farby i Lakiery, został uhonorowany tytułem „Osobowości i Sukcesy Roku 2016 Warmii i Mazur”. Gala wręczenia statuetek odbyła się w minioną sobotę (3 grudnia) w Hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie.

Podczas Gali „Osobowości i Sukcesy Roku” statuetki odbierają najwybitniejsze Osobowości, które swoją postawą w danym roku zasłużyły na to wyróżnienie. Statuetki wręczane są w poszczególnych kategoriach: polityka, sport, film, nauka ,kultura, sztuka, moda, biznes, muzyka itd. Wręczane są również honorowe statuetki za całokształt. Na Gali są również uhonorowane firmy, które w danym roku odniosły największy sukces biznesowy, w poszczególnych branżach. W miniony weekend odbyła w Mikołajkach II Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2016 Warmii i Mazur”. Wydarzenie to przyciągnęło najciekawsze i najbardziej zasłużone osobistości ze świata mediów, nauki, kultury, biznesu i polityki a poprowadził je znany z losowań Lotto Ryszard Rembiszewski. W Hotelu Mikołajki wręczono statuetki w dwóch kategoriach – Sukces Roku i Osobowość Roku. Statuetkę w kategorii Sukces Roku 2016 otrzymała firma Tama Farby i Lakiery z Pisza.

Wśród laureatów byli między innymi Hotel Termy Warmińskie, Urząd Miasta Ostróda, Expo Mazury S.A., Piotr Grzymowicz Prezydent Miasta Olsztyn, Jan Harhaj Starosta Lidzbarski, Józef Wiśniewski właściciel firmy Wipasz, Prof. Adam Dziki, Wiesław Łubiński Kanclerz BCC, Ewa Domaradzka-Ziarek Prezes Fundacji Moda na Warmię i Mazury. Galę „Osobowości i Sukcesy Roku 2016 Warmii i Mazur” uatrakcyjnił swoim występem KASA – Krzysztof Kasowski oraz Izabela Trojanowska. opr.zyw

[do góry]
O autorze


0