10 Sie 2012

Nowa szersza oferta Narzędzi Irwin

0 Komentarzy

 Od niedawna możemy zaproponować Państwu szeroką ofertę narzędzi marki Irwin.

Zapraszamy do obejrzenia sprzętu w naszym sklepie w Piszu przy ulicy Grunwaldzkiej 1A. 

Więcej informacji TUTAJ

Irwin Industrial Tools produkuje i dostarcza wysokiej jakości narzędzia ręczne i osprzęt do elektronarzędzi dla profesjonalistów, którzy wymagają narzędzi wydajnych i trwałych. Marki skupione w Irwin Industrial Tools są znane i zajmują w branży wysoką pozycję. Są to m.in. Irwin®, Vise-Grip®, Jack®, Quick-Grip®, Speedbor®, Strait-Line®, Unibit®.

Już od ponad 100 lat firmę Irwin najlepiej charakteryzuje określenie „innowacyjność”. Począwszy od roku 1885, w którym opracowano nowoczesne wiertło do drewna IRWIN poprzez wprowadzenie szczypców Vise-Grip, wierteł płaskich Speedbor, pił ręcznych Jack, ścisków QuickGrip, Irwin jest bezspornym liderem w branży, tworzącym doskonałe narzędzia dla profesjonalnych użytkowników.

Regały Irwin w Piszu na Grunwaldzkiej

Nasze pełne pasji zaangażowanie w opracowywanie nowych produktów jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników – profesjonalnych fachowców. Specjalny zespół inżynierów IRWIN odwiedza miejsca budowy i warsztaty, aby na miejscu dowiedzieć się, jak udoskonalić nasze produkty, aby można było pracować efektywniej i łatwiej.

Od projektu nowego produktu, do przekazania go do rąk fachowca, IRWIN jest wszędzie tam, gdzie uczysz się, pracujesz, bawisz się i kupujesz. To zaangażowane jest widoczne we wszystkim, co robimy.

 

[do góry]
O autorze